BİNANCE P2P: KRİPTO PARANIZI YEREL OLARAK ALIP SATIN

Komisyonsuz Alım Satım Yapın
Daha fazlasını oku
Eşler arası borsa (veya P2P borsası), kullanıcıların birbirleriyle kendi şartları çerçevesinde, neredeyse tüm ülkelerde doğrudan kripto alıp satabildikleri bir pazar yeridir.

P2P Hesabı

Hızlı

Al
Sat

USDT

BTC

BUSD

BNB

ETH

DOGE

DAI

Miktar
CNY
İtibari para
No results found.
  Ödeme
  • Tüm ödeme yöntemleri
  Şimdi değil
  Yenilemeye kalan süre 5s
  Yenilemeye kalan süre 10s
  Yenilemeye kalan süre 20s
  P2P Borsasının Avantajları
  Düşük işlem ücretleri
  P2P borsası basit bir platform olduğundan, genel masraflar hem alıcı hem de satıcılar için son derece düşüktür.
  Binance P2P'de alım satım komisyonu yoktur. Eşler arası kripto işlemlerinden ve platformumuzda yayınlanan tekliflerden hiçbir komisyon almıyoruz.
  Esnek ödeme yöntemleri
  Eşler arası borsalar, satıcılara ödeme alma yöntemlerini seçebilme özgürlüğünü sunar.
  Binance P2P'de banka transferi, nakit, PayPal, M-Pesa ve birçok e-cüzdan da dahil olmak üzere 150'yi aşkın ödeme yöntemiyle kripto alıp satabilirsiniz.
  Dilediğiniz fiyatlarla alım satım yapın
  Eşler arası borsalar, kullanıcılara diledikleri fiyatlarla kripto alma ve satma özgürlüğü sunar.
  Binance P2P'de isterseniz mevcut tekliflerden kripto alıp satabilir veya kendi belirlediğiniz fiyatlardan alım satım ilanı oluşturabilirsiniz.
  Gizliliğiniz korunur
  Kredi kartları ve banka transferlerinin aksine, eşler arası borsalar alıcılar ve satıcılara ait bilgileri toplamaz.
  Binance P2P'de nakit parayla Bitcoin alabilirsiniz ve itibari para-kripto işlemini yapmak için bir banka hesabı ya da çevrimiçi cüzdan kullanmanıza gerek yoktur.
  SSS
  Yeni Başlayan
  Gelişmiş
  İlan veren
  Binance P2P üzerinde nasıl kripto para alınır?

  Kimlik doğrulamanızı tamamlayıp ödeme yöntemlerinizi eklediğinizdeBinance P2P platformunda kripto almayaartık hazırsınız demektir. Öncelikle pazar yerindeki tüm mevcut teklifler arasından seçim yapın. Bunun ardından kriptonuzu almak için bir emir oluşturun ve satıcıya tercih ettiği ödeme yöntemleriyle ödemenizi yapın. Son olarak da itibari para transferi işlemini tamamlayıp ödemenizi Binance P2P'de onaylamanızın ardından satıcıdan kriptonuzu alın.

  P2P borsalarının olumsuz yönleri nelerdir?
  P2P borsalarının da dezavantajları vardır. Bu dezavantajlar arasında alım satım sürelerinin uzun olması, kullanıcı deneyiminin pek sezgisel olmaması ve düşük likidite sayılabilir. Normal kripto para borsalarına kıyasla işlem hacimlerinin daha düşük olması, daha küçük bir kullanıcı tabanı ve daha uzun işlem döngülerine sahip olmalarından kaynaklanır.
  Binance P2P üzerinde nasıl kripto para satılır?

  Binance P2P platformunda SIFIR komisyonla, anında ve güvenli bir şekilde kripto para satabilirsiniz! Öncelikle,satmak istediğiniz kriptoyagöz atın ve diğer kullanıcıların teklifleri arasından size en uygun teklifi bulun. Bir emir oluşturmak için, öncelikle satmak istediğiniz kripto paraları hesabınızın P2P cüzdanı bölümüne aktarmanız gerekir.

  Kendimi dolandırıcılara karşı nasıl korurum? Binance P2P Emanet Hizmetinizde!

  Binance P2P platformundaki güvenlik önlemlerinden biri de henüz tamamlanmamış bir işlemdeki kripto fonlarını kilitleyen bir mekanizmanın bulunmasıdır. Bu mekanizma, ek bir güvenlik katmanı ekleyerek hırsızlık ve dolandırıcılık vakalarını engeller. Böylece, kötü niyetli kişilerin işlemin kendi üzerine düşen payını yapmayarak paranızı ya da kriptolarınızı çalmasına imkan vermez.Daha fazla bilgi alın.