BINANCE P2P: KUPUJ/SPRZEDAWAJ SWOJE KRYPTO LOKALNIE

Handluj Bez Opłat
Dowiedz się więcej
Giełda peer-to-peer (lub giełda P2P) to rynek, na którym ludzie mogą handlować kryptowalutami bezpośrednio ze sobą na własnych warunkach, praktycznie w każdym kraju.

P2P

Ekspresowy

Kup
Sprzedaj

USDT

BTC

BUSD

BNB

ETH

DOGE

DAI

Ilość
CNY
Fiat
No results found.
  Płatność
  • Wszystkie płatności
  Nie teraz
  5s do odświeżenia
  10s do odświeżenia
  20s do odświeżenia
  Zalety Giełdy P2P
  Niskie opłaty transakcyjne
  Ponieważ giełda P2P jest prostą platformą, koszty ogólne dla kupujących i sprzedających są znikome.
  Na Binance P2P, nie pobieramy żadnych opłat transakcyjnych. Nie pobieramy żadnych opłat od transakcji peer-to-peer fiat-crypto lub ofert zamieszczonych na naszej platformie.
  Elastyczne metody płatności
  Giełdy peer-to-peer pozwalają sprzedającym na swobodę w określaniu sposobu zapłaty.
  Na Binance P2P możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą ponad 150 metod płatności, w tym przelewu bankowego, gotówki, Paypal, M-Pesa i wielu e-portfeli.
  Handluj po preferowanych cenach
  Giełdy peer-to-peer umożliwiają użytkownikom swobodny handel kryptowalutami po preferowanych cenach.
  Na Binance P2P możesz nie tylko kupować lub sprzedawać kryptowaluty z istniejących ofert, ale także tworzyć swoje ogłoszenia handlowe i ustalać własne ceny.
  Ochrona Twojej prywatności
  W przeciwieństwie do kart kredytowych czy przelewów bankowych, giełdy peer-to-peer nie zbierają informacji o kupujących i sprzedających.
  Na Binance P2P możesz więc kupić Bitcoina za gotówkę. Nie musisz przy tym używać żadnego konta bankowego ani portfela online.
  FAQ
  Początkujący
  Zaawansowany
  Ogłaszający
  Jak kupić krypto na Binance P2P

  Po zakończeniu weryfikacji tożsamości i dodaniu metod płatności, jesteś gotowy(-a) do zakupu kryptowalut na platformie Binance P2P. Najpierw wybierz ofertę spośród wszystkich dostępnych na rynku. Następnie złóż zlecenie na zakup swojej kryptowaluty i zapłać sprzedawcy za pomocą preferowanej metody płatności. Po zakończeniu transakcji fiat i potwierdzeniu płatności na Binance P2P, otrzymasz swoją kryptowalutę od sprzedawcy.

  Jakie są wady giełd P2P?
  Giełdy P2P mają również wady, m.in. dłuższy czas realizacji transakcji, mniej intuicyjna obsługa i mniejsza płynność. Niższy wolumen handlu spowodowany jest stosunkowo mniejszą bazą użytkowników i dłuższymi cyklami transakcyjnymi niż na zwykłych giełdach kryptowalut.
  Jak sprzedać kryptowaluty na Binance P2P

  Na platformie Binance P2P możesz sprzedawać kryptowaluty bez opłat transakcyjnych, natychmiastowo i bezpiecznie! Najpierw poszukaj kryptowaluty, którą chcesz sprzedać i sprawdź oferty innych użytkowników. Aby złożyć zlecenie, musisz najpierw przelać kryptowaluty, które chcesz sprzedać na portfel P2P.

  Jak mogę zabezpieczyć się przed oszustwem? Binance P2P Escrow FTW!

  Jako jedno z kilku zabezpieczeń na platformie, Binance P2P posiada mechanizm zatrzymywania funduszy krypto, który jest zaangażowany w każdą oczekującą transakcję. Mechanizm ten zapobiega kradzieżom lub oszustwom, dodając kolejną warstwę zaufania i uniemożliwiając w ten sposób złośliwym podmiotom kradzież pieniędzy lub krypto bez ukończenia ich części transakcji.Dowiedz się więcej.